Fixation

Paznokcie • Kosmetyki • Uroda

Lakier Wibo Gel Like - Siouxie

W piątek dostałam paczkę z nowymi lakierami i od razu rzuciłam się na nie jak szalona. 15 lakierów to nie byle co, zwłaszcza, że nie miałam okazji testować żadnego z nich. Na pierwszy ogień poszedł kolor, którego tak właściwie nie znoszę, ale toleruję na ustach, a kocham na paznokciach: pomarańcz.Jest to ostry, nieprzytłumiony niczym pomarańcz z błyszczącymi drobinkami. Według producenta ma on imitować efekt lakieru żelowego. Własnie to mnie w nim ciekawiło najbardziej.
Lakier okazał się gęsty (może nawet za bardzo), ale przez to dobrze kryjący. Wprawnej ręce wystarczy nawet jedna warstwa do uzyskania dobrego efektu, chociaż nie jest to łatwe, bo mogą się robić smugi. Ja, z moją wiecznie drżącą ręką musiałam uraczyć się dwiema warstwami, przez co lakier sechł bardzo długo.Końcowy efekt bardzo przypadł mi do gustu. Lakier daje lepszy żelowy efekt na zdjęciu niż w rzeczywistości, ale kolor... jest piękny! Bardzo wakacyjny, lub jak kto woli - jesienny, cudownie mieniący się w świetle. Siouxie dokonała świetnego wyboru.
Niestety, niektórym może się to wydać głupie, ale lakier śmierdzi. I tak, wiem, że większość lakierów nie pachnie różami, ale dawno nie miałam w rękach emalii, która miałaby tak intensywny i drażniący zapach. To jego minus. Zmycie go też nie było najłatwiejsze.Do manicure użyłam:
1 warstwa odżywki JOKO jako baza (dopiero zaczynam testować);
2 warstwy Wibo Gel Like;
1 warstwa Essence quick dry top coat.

Co myślicie o lakierach z tej serii?
~ Natalia

Zobacz też:

2 komentarze:

  1. Bardzo ładny kolor lakieru :) Nie mam jeszcze żadnego kolorku z tej serii :P

    OdpowiedzUsuń
  2. elektryzujący pomarańcz :)

    OdpowiedzUsuń

Facebook Instagram Pinterest Twitter Bloglovin