Fixation

Paznokcie • Kosmetyki • Uroda

Akademia Sztuki Piękności - trochę reklamy

Już w tę sobotę będę miała okazję uczestniczyć w spotkaniu blogerek organizowanym przez Gosię i Karolinę. Oczywiście dziewczyny torturują nas bez najmniejszych wyrzutów sumienia (a może tylko mnie?) nie chcąc zdradzić, jakie atrakcje nas czekają. Jednocześnie zapewniają, że "będzie się działo", przez co mam ochotę krzyczeć i biegać w kółko.

Pewne jest jednak to, że w sobotę będziemy gośćmi krakowskiego ASP. Chociaż jestem ciekawa, co mogłaby zaoferować nam Akademia Sztuk Pięknych, to równie chętnie odwiedzę Akademię Sztuki Piękności. ASP to polska szkoła kosmetyczna istniejąca na rynku od 1982 roku. Firma oferuje nam wiele ciekawych i zróżnicowanych kursów - od pedicure przez hennę i przedłużanie włosów aż do kosmetyki praktycznej. Z całej gamy dostępnych szkoleń najbardziej zainteresowały mnie dwa (zapewne najpopularniejsze), które pokrótce opiszę poniżej.

Pierwszym kursem jest kurs manicure i stylizacji paznokci. Trwa on 40 godzin, a wilczą część tego czasu stanowią zajęcia praktyczne. W trakcie kursu używane są produkty najlepszej jakości a także lakiery i farby produkowane przez BelArte specjalnie dla ASP. Widząc cuda niektórych stylistek (ale zupełnie inne niż te, które pokazywałam wam dzisiaj na facebooku) mam ochotę spróbować swoich sił w tym fachu.

Drugim kursem, na który miałabym nawet większą ochotę jest kurs art-visage i stylizacji. Głównym winowajcą mojego zapału jest Agwer i jej relacje z kursu w jednej ze szczecińskich szkół kosmetycznych. Kurs ASP trwa 40 godzin, czyli 4 dni warsztatów. Zajęcia prowadzone są na materiałach ASP, więc uczestniczki nie ponoszą dodatkowych kosztów. Uczestniczki wykonują ćwiczenia wzajemnie na sobie i na modelkach, a dodatkowo otrzymują firmowe palety do analizy kolorystycznej.

Żródło informacji: http://asp.edu.pl/

Znacie ASP? A może któraś z was brała udział w podobnych kursach?
~ Natalia

Zobacz też:

15 komentarzy:

 1. wszystkie jesteście tak "torturowane" :D ! do soboty już blisko :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe co tam dziewczyny dla Was zaplanowały.
  Będę czekała na relację :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno się ukaże, może nawet w weekend :)

   Usuń
 3. Na taki kurs też bym się wybrała! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też jestem ciekawa co to będzie w sobotę :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Staram się o tym nie myśleć :D Lubię niespodzianki, ale jak nie wiem, że na mnie jakieś czekają :D

   Usuń

Facebook Instagram Pinterest Twitter Bloglovin