Odwrócony french | Tutorial

Bez wątpienia klasyczny french to najpopularniejszy rodzaj manicure. Moim ulubionym jest jednak "odwrócony" french, czyli końcówki nad lakierem bazowym. Prostszy do wykonania niż klasyk. Jedyne, czego potrzebujemy, to dobrze kryjąca emalia. Dlatego dzisiaj prosta i niewymagająca propozycja.

W dzisiejszym poście dwa przykładowe zdobienia. Jedno proste, z małym dodatkiem srebra. Drugie, inspirowane... nie śmiejcie się... bluzką, którą miałam wtedy na sobie. Prosta forma z błyszczącym, przyciągającym wzrok akcentem. Jak zawsze wystarczy kawałek taśmy lub naklejki do frencha. Najpierw malujemy paznokcie lakierem bazowym w dowolnym, wybranym przez nas kolorze. Następnie pokrywamy końcówki inną emalią. Na to top coat i gotowe!

Do wykonania pierwszego manicure użyłam fioletu od O.P.I, który jest chyba najbrzydszym lakierem, jaki kiedykolwiek posiadałam. Przy drugim wykorzystałam moje nowości od BelArte - brzoskwinię i miętę, które tworzą duet idealny. Przy obu zdobieniach użyłam srebra od Flormar, które będzie się często przewijać przez bloga, ze względu na swoje dobre krycie.

Przypadło wam do gustu to zdobienie? Macie jakieś propozycje odnośnie kolejnego tutorialu?

~ Natalia

Zobacz też: