Intensywnie żółty lakier do paznokci | Softer Pro Active nr 101

Odkąd zaczęłam prowadzić tego bloga, lista moich porannych dylematów (w co się ubrać? co zjeść na śniadanie? które buty?) powiększyła się o jedną pozycję - jaki lakier? Dzisiaj miałam ten sam problem, ale i dużo czasu na podjęcie decyzji (w końcu są święta). Ostatecznie mój wybór padł na kurczaki w butelce, czyli Softer Pro Active o numerze 101, o którym od razu powiem wam kilka słów.

Seria lakierów Softer Pro Active, wypuszczona w walcowatych buteleczkach to gama neonowych, jaskrawych odcieni. Ten tutaj to intensywna żółć, ale z gatunku słonecznych, nie odblaskowych. Lakier ma dużą pojemność, bo aż 10ml. Zapłacimy za niego ok.10zł. Ma dość gęstą konsystencję i kremowe wykończenie. Pędzelek lakieru jest wąski, ale wygodny.

Emalia wysycha całkiem szybko, jak na lakier o takiej konsystencji - pół godziny wystarczy jej w zupełności. Jeśli chodzi o krycie, to jak widzicie na zdjęciu niżej, przy dwóch warstwach prześwitują lekko końcówki. Najlepiej użyć warstwy białego lakieru jako bazy - barwa emalii będzie wyraźniejsza, a krycie lepsze.

Sam kolor jest piękny! Intensywny, poprawiający humor i przywołujący na myśl promienie gorącego słońca. Będzie wprost idealny na lato. Oczyma wyobraźni już widzę, jak pięknie podkreśla wakacyjną opaleniznę. Jeśli chodzi o trwałość - w normie. Standard 3-4 dni zachowany.

Jak wam się podoba taki żółtek?

~ Natalia

Zobacz też: