Lakier do paznokci Mariza - lapis, Be Chic!

Recenzja tego lakieru miała się ukazać nieco później, ale z dobrymi rzeczami nie powinno się czekać. Chciałam pokazać wam emalię z pozoru... niepozorną, ale pokazującą swoją zachwycającą naturę na paznokciach. Lakier Mariza z serii Be chic!, kolor - lapis.

Lakiery Mariza z tej serii występują w buteleczkach o pojemności 10ml. Ich cena katalogowa to 13,90zł, ale jeżeli dołączycie do grona konsultantek możecie otrzymać 30% rabatu na kosmetyki tej firmy. Do wyboru mamy 15 różnych odcieni - zarówno pastelowe, jak i intensywne, nasycone kolory. Emalię otrzymujemy w klasycznej, walcowatej buteleczce z prostą grafiką. Nakrętka lakieru jest dość śliska i choć nie sprawia to problemu, kiedy lakier jest nowy, to później może się to zmienić. Pędzelek jest średniej grubości, płaski i ucięty prosto - całkiem wygodny.

Sam lakier jest dość rzadki, ale całkiem nieźle kryjący. Niektórych może zadowolić już jedna warstwa tej emalii, ale dopiero dwie wydobywają jej głębię. Drobinki brokatu są na tyle małe, że lakier nie sprawia wrażenia chropowatego - jest gładki. Przez to też dobrze się zmywa, chociaż, jeśli będziemy nieuważne, może zafarbować nam skórki. Konieczne jest też użycie bazy, aby nie odbarwić płytki paznokcia.

Ten lakier to ciemnogranatowa baza z domieszką turkusowego brokatu, mieniąca się i zmieniająca postać w zależności od kąta padania światła. Najbardziej jednak zaskoczyła mnie jego trwałość - wytrzymał na moich paznokciach 6 dni, nie ścierając się i nie odpryskując. Nie wiem, czy do szczęścia potrzebuję czegoś więcej.

Coś mi się wydaje, że szybko zobaczę denko tego lakieru. Piękny kolor, wygodne malowanie, wysoka trwałość i połysk... brzmi jak ulubieniec? Dla mnie tak :)

Miałyście do czynienia z firmą Mariza? Co sądzicie o ich lakierach do paznokci?

~ Natalia

Zobacz też: