Virtual Street Fashion Vinylmania - After Dark

Pamiętacie recenzję różowej żarówy, która ukazała się na blogu pod koniec lutego? Kolor może nie był dla każdego, ale sam lakier - jak najbardziej. Powiedziałam na jego temat wiele miłych słów. Tym razem ta sama firma, identyczna butelka i design, ale zawartość... ugh.

Lakier, który widzicie na zdjęciach to Virtual z serii Vinylmania, odcień 97 - after dark. Ciemny, wyrazisty, pomieszanie szarości i fioletu, z dużą przewagą tego pierwszego. Metaliczny efekt zapewnia drobny, delikatny, srebrny brokat. Za 10ml tej emalii zapłacimy ok. 8zł.

Pędzelek i konsystencja lakieru są takie, jak w wersji Fashionmania. Emalia nie jest zbyt rzadka, nie rozlewa się na paznokciu. Pędzelek jest gruby i bardzo wygodny. Lakier nie smuży, jest dość kryjący, ale do uzyskania odpowiedniego koloru niezbędne są dwie warstwy. Zmywanie odbywa się bez problemu.

O ile lakiery tej samej firmy, z serii Ffashionmania, są jednymi z moich ulubieńców, to ten zawiódł mnie swoją trwałością. Chociaż bardzo ładnie wygląda, to na zdjęciu poniżej widać starte końcówki, a od malowania paznokci nie minęły nawet dwadzieścia cztery godziny.

Używałyście lakierów Virtual Vinylmania? Lubicie takie ciemne emalie?

~ Natalia

Zobacz też: