Kolorowe, wiosenne sowy | Tutorial

Wiadome było to, że wystarczy trochę wolnego, żeby dopadła mnie choroba. Majówkę spędzam więc pod kocem, pijąc herbatę, przepijając ją syropem i zagryzając tabletkami. Jedynym pocieszeniem jest dla mnie to, że pogoda jest paskudna. Moje dzisiejsze zdobienie jest kolorowe, wesołe i prawdziwie wiosenne, na przekór widokowi za oknem.

Zobaczyłam takie zdobienie na jakimś blogu (niestety nie pamiętam już jakim) i łaziło ono za mną aż do dziś. Te zwierzaki, które widzicie na zdjęciach to wyjątkowo łatwe do wykonania sówki. Wyglądają bardzo uroczo i optymistycznie, zwłaszcza w takiej jasnej wersji kolorystycznej.

Najważniejszymi lakierami użytymi do wykonania tego manicure są - zielony lakier no name i mięta od BelArte. Detale namalowałam bielą i ciemnym pomarańczem od Belarte. Te same emalie mam na paznokciach, na których nie ma sów. Źrenice to farbka akrylowa (aktualnie cierpię na brak porządnego czarnego lakieru). Łezki i dzioby namalowałam za pomocą sondy do zdobień - najpierw robiłam kropki lakieru, a później rozciągałam je patyczkiem, nadając im odpowiedni kształt. Jak zwykle poniżej znajdziecie graficzną instrukcję co-i-jak, krok po kroku.

Jak wam się podoba takie zdobienie? Spróbujecie je wykonać u siebie?

~ Natalia

Zobacz też: