Colyfine Redox

Jeszcze nie znalazłam idealnego kremu do twarzy. Jak na razie najlepiej spisywała się u mnie aloesowa Alterra, dopóki nie zaczęła tworzyć na skórze dziwnej, suchej maski. Tak więc motam się trochę między jednym produktem a drugim, tańszym a droższym, licząc na to, że ideał cudownie "sam się" znajdzie.


Krem ze zdjęć to Redox firmy Colyfine. Jest to produkt przeznaczony do stosowania na dzień, teoretycznie nadający się pod makijaż. Ma za zadanie nawilżać, wygładzać i odżywiać skórę, sprawiając, że wygląda ona zdrowo, młodo i promiennie. Za 50ml tego kosmetyku zapłacimy 70zł. Jak widać, opakowanie wygląda na bardzo eleganckie. Szczególnie do gustu przypadła mi nakrętka, której można używać jako lusterka. Krem jest dość lekki i pozostawia skórę delikatnie rozświetloną. Jest też bardzo wydajny. Aplikację uprzyjemnia nam delikatny, cytrusowy zapach.


Sam krem niestety nie spełnił moich oczekiwań. Chociaż wygładza skórę, to nie na tę właściwość liczyłam najbardziej. Nawilżanie tego kremu było dla mnie niewystarczające. Miałam również wrażenie, że produkt nie wchłania się do końca i pozostawia na twarzy kremową powlokę. Używany pod makijaż nie zmniejszał trwałości podkładu, nie rolował się, nie wzmagał przetłuszczania  się skóry. Zauważyłam jednak, o zgrozo, że fluidy kładzione na niego (aktualnie używam trzech różnych, na zmianę) po 2-3 godzinach znacznie ciemnieją. Naprawdę, makijaż na pomarańczę. Wniosek...  nadal szukam kremu idealnego.


Znacie Redox od Colyfine? Jakie macie o nim opinie? Jaki jest waszym zdaniem idealny krem do twarzy?
~ Natalia

Zobacz też: