Wibo Celebrity Nails - Fresh Grass (6)

Tak naprawdę pokazywałam wam już ten lakier. Może nawet nie wiecie, że to ten. Wiosenna, soczysta zieleń ze złotymi drobinkami była jednym z elementów podwójnie zielonego manicure [KLIK]. Jeśli chcecie wiedzieć o nim nieco więcej, zapraszam dalej.

Pojęcia zielonego nie mam, co ten lakier może mieć wspólnego z celebrytami. Ale nie o tym chciałam. Charakterystyczne dla tej serii są mocne, intensywne kolory, które niektórym nie musza przypaść do gustu. Mnie kojarzą się z latem, słońcem i piękną pogodą. W szczególności ten odcień, który posiadam.

Jeżeli używałyście już lakierów Wibo, to w tej emalii nic nie powinno was zadziwić. Pełen standard. Duża, szklana buteleczka o pojemności 8,5ml. W środku idealnie dopasowany grubością, ścięty na płasko pędzelek. I najważniejsze - emalia, lejąca się, ale niezbyt rzadka, w miarę dobrze kryjąca po dwóch warstwach, ale chętnie przyjmująca kolejną. Cena również standardowa, 6zł.

Co wyróżnia go z całej bandy szafowych bliźniaków Wibo? W moim odczuciu to trwałość. Lakier ten wytrzymuje na paznokciach około 5-6 dni. Inna sprawa, że po takim czasie można mieć już spory odrost i wygląda to nieestetycznie, no ale lakier się trzyma.

Żeby nie było zbyt pięknie, wady też są. Na zdjęciu wyżej możecie zobaczyć prześwitującą spod lakieru płytkę. Nie przy końcówkach, ale na środku. WTF. A myślałam, że umiem malować paznokcie. W skrócie: przydałaby się trzecia warstwa. Tylko, że te dwie już i tak nie schną jakoś ekspresowo. Mimo to i tak wracam do tej emalii częściej, niż pozwala mi na to czas. To chyba przez ten kolor.

Jak wam się podoba ten lakier? Lubicie produkty Wibo? A może macie w swojej kolekcji emalię z tej serii?

~ Natalia

Zobacz też: