Jesień na paznokciach: kasztany i żołędzie

Nie myślcie, że zapomniałam, na to nie ma szans! Pomimo pracowitego dnia i wolnego czasu zmarnowanego w dziekanacie, przygotowałam kolejne zdobienie do Jesieni Na Paznokciach. W tym tygodniu królują żołędzie i kasztany. Przyznam się, że te drugie bardzo dobrze mi się kojarzą. Często się po nie schylam, gdy widzę je na chodniku. Zawsze tez mam jednego w kieszeni zimowej kurtki - ot tak, na szczęście. Jego akurat nigdy za wiele ;)

Zdobienie jest... dziecinne. Cóż jednak poradzę na to, że sama taka jestem. Do jego wykonania użyłam lakieru nude od Wibo (recenzja - KLIK!) oraz zieleni tej samej firmy (recenzja - KLIK!). Uśmiechnięte kasztany namalowałam farbami akrylowymi. CHEESE

Jeżeli macie ochotę wziąć udział w projekcie, to serdecznie zapraszam. Nie wiecie o co chodzi? Wszystkiego możecie dowiedzieć się z notki informacyjnej [KLIK!]. Kto przegapił zdobienie z poprzedniego tygodnia, może zajrzeć do wpisu pt. "Szkolny Poranek" [KLIK!]. Znajdziecie tam też zeszłotygodniowe prace.

Czekam na zdobienia uczestniczek. Pozostałych zachęcam do zaglądania do tego posta - będą się tu pojawiać prace z tego tygodnia.

Kasztany i żołędzie - prace uczestniczek

~ Natalia

Zobacz też: