Jesień na paznokciach - "projekt" zdobieniowy

Od pewnego czasu chciałam zorganizować u siebie coś w stylu paznokciowego wyzwania. Tak się składa, że w końcu mam na to czas i przede wszystkim dobrą okazję. W końcu jesień jest pięknym i bardzo wdzięcznym tematem. Mam nadzieję, że przypadnie on wam do gustu i weźmiecie udział w Jesieni Na Paznokciach!

Na czym to polega? Każdy punkt z powyższej grafiki oznacza jeden tydzień. Na początku każdego tygodnia (a będzie ich sześć) będziemy dodawać zdobienie inspirowane kolejnym zagadnieniem. Ja będę robić to pierwsza, w każdy poniedziałek. Nie muszą to być dokładne odwzorowania tematów - nikt nikomu nie każe malować obrazów i tworzyć arcydzieł (chociaż można, czemu nie). Sztuka abstrakcyjna też jest w cenie - nie zrażajcie się więc i nie wykręcajcie rzekomym brakiem umiejętności. Właściwie można malować to, na co kto ma pomysł i ochotę. Wasze zdobienia będę umieszczać w notce na moim blogu, oczywiście z przekierowaniem do waszych wpisów.

Dla jednej z osób, które wezmą udział w projekcie i dodadzą przynajmniej trzy z sześciu zdobień przygotowałam nagrodę. No nie, może nie nagrodę, raczej prezent? Wiem - skromne podziękowanie za udział. W jego skład wchodzą rzeczy z powyższego zdjęcia - oczywiście wszystkie są nowe. "Zwycięzcę" wybiorę ja, ale jeszcze nie wiem jakie zastosuję kryterium. Coś wymyślę.

Jeżeli chcecie przyłączyć się do projektu, to możecie to zrobić w dowolnym momencie. Startujemy 22go września (poniedziałek)! Ach i oczywista oczywistość - trzeba mieć bloga. Nada się jednak również Instagram i Dresscloud. Osoby, które się zgłoszą, proszę o udostępnienie grafiki "Jesień Na Paznokciach" (można użyć TEGO OBRAZKA [KLIK!] jako bannera). Będzie mi miło, jeśli zaobserwujecie mojego bloga, w ten sposób nie ominie was żaden wpis dotyczący projektu. Jeśli wykonacie zdobienie z danego tygodnia, oznaczcie mnie pod zdjęciem lub zostawcie link w komentarzu.

Pozdrawiam i zapraszam do udziału! :)

~ Natalia

Zobacz też: