Jesień na paznokciach: szkolny poranek

Hej! Dzisiaj startujemy z paznokciowym projektem - Jesień Na Paznokciach. Jak zawsze miałam masę pomysłów i dokładnie sobie wszystko zaplanowałam. Niestety wiadomo, że gdy człowiek coś planuje, to cały wszechświat wybucha śmiechem. Tak było i w tym wypadku. Niespodziewanie posypał mi się cały poprzedni tydzień oraz weekend, ale dałam radę zmalować coś na szybko.

Wybrałam bardzo proste zdobienie - ot, ołówek i zakręcona kreska. Do wykonania tego manicure użyłam lakieru Paese o numerze 332 (recenzja - KLIK). Kreskę i ołówek namalowałam farbkami akrylowymi. Całość pokryłam matującym topem od Lovely.

Jeżeli macie ochotę wziąć udział w projekcie, to macie jeszcze na to szansę. Dołączyć można w dowolnym momencie! Jeśli nie wiecie o co chodzi, zastanawiacie się nad udziałem albo chcecie zobaczyć nagrodę, to zajrzyjcie do notki informacyjnej [KLIK!].

Zapraszam do udziału i czekam na wasze prace, drogie uczestniczki!  Pozostałych zachęcam do zaglądania do tego posta - będą się tu pojawiać zdobienia z tego tygodnia.

Szkolny poranek - prace uczestniczek
~ Natalia

Zobacz też: