Fixation

Paznokcie • Kosmetyki • Uroda

Jesień na paznokciach: najlepsze w jesieni

Ha! Tym razem prawie zgodnie z kalendarzem przedstawiam wam kolejny tydzień Jesieni na Paznokciach. Zajmiemy się tym, co jest dla nas w jesieni najlepsze. Przyznam, że planując kolejne tygodnie nie przemyślałam tematów. Co powinnam namalować, skoro jesieni nie znoszę? W końcu wymyśliłam - najlepszą częścią jesieni są dla mnie te słoneczne, ciepłe dni bez deszczu, kiedy wszystko dookoła ma rdzawe, pomarańczowoczerwone barwy i wygląda po prostu pięknie. Polska złota jesień, czyli babie lato to jest to. Niestety, to już dawno za nami, została nam mgła, deszcz i smog. No cóż, do zobaczenia za rok!

Do manicure użyłam złotej emalii Wibo Glamour Nails, na którą nałożyłam dwie warstwy złotego lakieru brokatowego Smart Girls Get more. Pomarańcz to Virtual Fashionmania odcień Sweet Honey - recenzja [KLIK]. Na palcach wskazujących i kciukach (czego nie widać) mam duochrom od Miss Sporty - więcej [KLIK].

A co dla was jest najlepsze w jesieni?

Najlepsze w jesieni - prace uczestniczek
~ Natalia

Zobacz też:

10 komentarzy:

 1. Ja kocham jesień pełną słońca i kolorowych liści ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczna praca, też lubię kiedy jest jeszcze ciepło i slonecznie :)
  Moja praca już jest na blogu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę, ze miałaś ten sam problem co ja, tez nie lubię jesieni:D Bardzo przyjemne mani Ci wyszło, takie ciepłe. U mnie też już jest: http://szczyptakoloru.blogspot.com/2014/10/jesien-na-paznokciach-najlepsze-w.html

  OdpowiedzUsuń
 4. moje zdobienie na ostatni tydzień :-(
  http://lakierkowo.blogspot.com/2014/11/jesien-na-paznokciach-tydzien-6.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Mega jesienne! :) Fajnie wyszło.

  OdpowiedzUsuń

Facebook Instagram Pinterest Twitter Bloglovin