Jesień na paznokciach: podsumowanie

Jesienna paznokciowa akcja już za nami. W ciągu ostatnich sześciu tygodni na moim blogu można było zobaczyć masę zdobień związanych z tą porą roku. Niektóre tematy sprawiały więcej problemów, inne mniej, część dawała spore pole do popisu, reszta nie bardzo. Mimo wszystko uczestniczki spisały się na medal, pokazując ciekawe i często nietypowe propozycje manicure. Z myślą o Jesieni Na Paznokciach zostały przygotowane aż 42 zdobienia!

Te z was, które przegapiły poszczególne tygodnie, zapraszam do obejrzenia prac. Po kliknięciu w któryś z poniższych linków zostaniecie przeniesione do odpowiedniego wpisu.

Szkolny poranek
Kasztany i żołędzie
Spadające liście
Za oknem deszcz
Przygotowania do zimy
Najlepsze w jesieni

Oczywiście zostaje jeszcze kwestia upominku, który przygotowałam dla uczestniczek. Postanowiłam przeprowadzić zwykłe losowanie. Każda z dziewczyn otrzymała tyle losów, w ilu tygodniach wzięła udział. Wybór oddałam w wajchę maszyny losującej ;) A wynikiem tego jest wiadomość, że poniższy zestaw trafia do...

Diabollo! Serdecznie gratuluję i czekam na dane do wysyłki. Wszystkim uczestniczkom dziękuję za udział i cudowne zdobienia! Mam nadzieję, że ta akcja chociaż trochę osłodziła wam jesień.

~ Natalia

Zobacz też: