Blogowe Mikołajki u Just Beauty

Tak, tak, wiem, że Mikołajki w kalendarzu zapisane są dopiero na sobotę. Ja jednak należę do tych szczęśliwych ludzi, którzy świętowanie rozciągają na cały tydzień. We wrześniu zgłosiłam się do Blogowych Mikołajek organizowanych przez Just Beauty. Chociaż miałam nieprzyjemne doświadczenia związane z tego typu paczkami "w ciemno", postanowiłam dać im i sobie kolejną szansę. Dzisiaj mogę pochwalić się wam dwoma prezentami - tym dla mnie i tym ode mnie.

Przyznam, że wypełnienie ankiety z moimi preferencjami sprawiło mi trochę trudności. Ostatecznie wyszła ona dość lakoniczna i mało konkretna. Jakimś sposobem Ola z bloga cosmola.pl wstrzeliła się w mój gust w stu procentach. Chociaż mój lakierowy przybytek pęka w szwach, udało jej się wrzucić do paczki takie lakiery (i kolory!) jakich jeszcze nie posiadam. Szczególnie ucieszyłam się z emalii Jolly Jewels od Golden Rose, którą od dawna miałam na mojej wishliście, ale jakoś ciągle było mi do niej nie po drodze.

Przy okazji pokażę wam paczkę przygotowaną przeze mnie. Był to prezent dla Justyny z bloga perfectly-prettily. Szczególny problem sprawił mi wybór zapachów kosmetyków. Chociaż przewertowałam bloga najlepiej jak umiałam, to niestety nie ze wszystkimi produktami udało mi się trafić. Mam jednak nadzieję, że Justyna będzie zadowolona chociaż z części prezentów.

Brałyście udział w takiej akcji? Co spodziewacie się dostać od Mikołaja?

~ Natalia

Zobacz też: