Sandalwood&calm, czyli ukojenie od Ekoa | Sól do kąpieli o zapachu drzewa sandałowego

Uwielbiam długie kąpiele! Szczególnie takie, podczas których towarzyszą mi aromatyczne olejki, mydła, kule lub inne kosmetyki tego typu. Soli do kąpieli zużyłam już kilogramy. Niezliczone ilości zapachów, kształtów, rozmiarów. Produkt, który chcę wam dziś pokazać znacznie wyróżnia się na ich tle.

Od razu zacznę od tego, że zapach drzewa sandałowego jest jednym z moich ulubionych. Mocny, zapadający w pamięć. Dlatego też nie wahałam się ani chwili wybierając wersję tajemniczego kosmetyku, który miałam otrzymać na ostatnim spotkaniu blogerek. Jak się okazało, produktem o który chodziło była sól do kąpieli. 300g sypkiego szczęścia zamkniętego w plastikowej "butelce". Uśmiech schodzi z twarzy na widok ceny wysyłki w sklepie internetowym firmy - 15zł minimum. Przy czym sól kosztuje dyszkę. Na opakowaniu znajduje się informacja, że na jedną kąpiel należy przeznaczyć 1/3 opakowania. Oczywiście wszystko zależy od tego, ile zużywacie wody, ale naprawdę - sypanie więcej niż 100g nie jest konieczne. Dlaczego?

Bo ta sól ma moc! Pachnie... cudownie! Co więcej, zapach jest bardzo intensywny, ciepły i relaksujący. Roznosi się po całej łazience i utrzymuje się na skórze przez dłużej, niż można by się spodziewać. Tak naprawdę, patrząc na kosmetyk można to przewidzieć; sól jest wilgotna, lepka i posklejana od olejków, z czym jeszcze nie spotkałam się u żadnego drogeryjnego produktu. Kąpiel z jego dodatkiem jest wyciszająca, odprężająca i mocno rozgrzewająca, idealna na chłodniejsze wieczory. Albo właściwie na każde. Pa, stresie!

Używacie soli do kąpieli? Lubicie zapach drzewa sandałowego? Miałyście do czynienia z solami Ekoa?

~ Natalia

Zobacz też: