Dresscloud - mój mały kącik w sieci

Hej! Na dziś przygotowałam post nieco inny niż zwykle. Chciałam pokazać wam stronę, która mnie pochłonęła i pomogła rozwinąć uzależnienie od Internetu :) Jeśli lubicie robić i oglądać zdjęcia, wyszukiwać inspirujące obrazki i ładne rzeczy, to z pewnością się wam tam spodoba. Dziś opowiem wam o DRESSCLOUD.

Dla tych z was, które nie wiedzą - Dresscloud to portal, na którym każda użytkowniczka (lub użytkownik) umieszczają zdjęcia w czternastu różnych kategoriach - na makijażu, paznokciach, stylizacjach począwszy na jedzeniu i zwierzakach skończywszy. Inni mogą nasze zdjęcia "lajkować", dodawać do ulubionych, obserwować nasz profil. To jednak nie koniec! Dzięki zebranym "lajkom" otrzymujemy kryształki, czyli coś w stylu wirtualnej waluty, którą możemy wykorzystać w sklepiku z nagrodami. Zestawy, które się tam pojawiają składają się z nowych kosmetyków o pełnej pojemności lub miniaturek, biżuterii i akcesoriów w zupełności zgodnych z najnowszymi trendami. Kryształki zbiera się łatwo i szybko - poza zbieraniem ich pod zdjęciami można je również wygrać w grach Koło fortuny lub Zgadnij i Zgarnij, w które można grać raz dziennie (codziennie! :D).

Za odebranie naszego zestawu nie płacimy zupełnie NIC! Wszystko jest darmowe i na Dresscloud nie trzeba wydawać nawet grosza. Nie jest to żaden przekręt, w co pewnie nie chce wam się wierzyć... dlatego pozwólcie, że moje zdjęcia będą mówić same za siebie. Do tej pory odebrałam już trzy zestawy kosmetyków, które możecie zobaczyć niżej. Wszystkie nowe, pachnące i pięknie zapakowane.

Na stronie panuje bardzo pozytywna, miła atmosfera. Użytkowniczki są pomocne, uśmiechnięte, a administracja chętnie słucha naszych uwag, rozbudowuje serwis i zmienia go na lepsze. Dodatkowo na Dresscloud często organizowane są konkursy, w których można wygrać świetne, ciekawe nagrody. Jeden z nich trwa nawet teraz! [KLIK!]

Te z was, które prowadzą blogi z pewnością docenią to, że na stronie nie ma ograniczeń związanych z podawaniem odnośników do innych stron. Bez problemu można dodać zdjęcie oraz w opisie do niego podać adres swojego bloga. Nikt nie będzie też na was zły za założenie nowego tematu na forum, w którym będziecie informować innych o tym, że dodałyście na blogu nową notkę. Jest to bardzo prosty i przyjemny sposób na poszerzenie grona swoich czytelników.

Jeśli zachęciłam was do tej strony, to będzie mi bardzo miło, jeśli zarejestrujecie się z mojego linku polecającego. Jeśli nie, to nie :) Spoko :) Niemniej jednak zachęcam was do zajrzenia na Dresscloud oraz mój profil. Ostatnio na moim blogu i instagramie dzieje się niezbyt wiele, więc jeśli chcecie wiedzieć co u mnie i "być na bieżąco" z kosmetykami, paznokciami i makijażami, to DC jest chyba najlepsza opcją. Jeśli macie już konto na Dresscloud to podrzućcie mi w komentarzu swój nick, żebym mogła do was zajrzeć i zaobserwować wasze profile :)

~ Natalia

Zobacz też: