Niestandardowe 'marine nails' | Paski, kwiatki i kotwice

Być może ktoś z was pamięta moje pierwsze podejście do marynarskiego manicure, czyli ten post [KLIK!] opublikowany przeze mnie ponad rok temu. Ponieważ pogoda nas ostatnio rozpieszcza (może od tego weekendu nieco mniej), takie zdobienie wydawało się jedynym słusznym. Nie miałam jednak ochoty na standardowe, niebiesko-białe paski z dodatkiem czerwieni. NUDA! Zamiast tego postawiłam na kolor... żółty! I tak, coś w stylu stokrotek. Nieco inaczej; marynarzom pewnie się to nawet nie śniło. Co jest jednak bardziej wakacyjnego niż kolor słońca, nieba... no i kwiatki?

Perhaps some of you remember my first attempt on nautical nails. It was just something I posted over a year ago [CLICK], but it wasn't too impressive. This one, on the other hand... I'm pretty proud of it! I didn't want to go with traditional, blue, red and white stripes. That's why I chose yellow nail polish. Yup, that's right! Suddenly, not so nautical. On the other hand, nothing says "summer" like colours of the sun and sky and... umm... flowers?

Do wykonania tego manicure użyłam białego lakieru BelArte (numer 12), którym namalowałam kwiatowe płatki i cienkie paski. Żółty to nowa emalia w mojej kolekcji - szybkoschnący Rimmel Clubbing Color, który dostałam w paczce od DKMS i Coty. Granat to lakier KOBO, który dopiero wczoraj otworzyłam - wygrałam go w licytacji na spotkaniu blogerek i leżał w mojej szafie te... pół roku? Wzorki malowałam sondą i drewnianym patyczkiem. Paski wykonałam przy użyciu cienkiej tasiemki do zdobień. Wyszło bardzo wakacyjnie!

I only used three polishes. BelArte's number 12 (white), yellow Rimmel Clubbing Color number 453 and KOBO's Endless Ocean (51). I painted flowers with a dotting tool and for the anchor I used an orange wood stick. I sealed it with a top coat and had my awesome, optimistic, summery look done!

Co sądzicie o tym zdobieniu? Lubicie marynistyczne wzory na paznokciach? Jakie kolory i motywy dominują w waszych wakacyjnych manicure?

What do you guys think? Do you like nautical nails? What do you think is the perfect nail polish for the summer?

~ Natalia

Zobacz też: