Rimmel Rita Ora #322 - Neon Fest

Całkiem niedawno miałam przyjemność otrzymać drugą już paczkę od Klubu Miłośniczek Pięknych Paznokci we współpracy z fundacją DKMS i Coty. Wszystko to w związku z dalszą promocją akcji "Wzór do naśladowania", o czym z pewnością wspomnę za niedługo. Na razie chciałam pokazać wam jeden z lakierów, ktory znalazł się w przesyłce. Jest to intensywny, wakacyjny róż od Rimmel z serii Rita Ora.

Lakierów w podobnych kolorach mam już kilka, jednak żadnego, który byłby identyczny, więc postanowiłam go sobie zostawić. Mamy tu standardową, owalną buteleczkę na zakrętce której widnieją urocze kwiatuszki. To zapewne na wypadek, gdyby sam kolor nas doszczętnie nie zasłodził. Emalia dość szybko wysycha, nie smuży, nie rozlewa się na skórki i nie bąbluje. Idealne krycie dają już dwie cienkie warstwy. Niestety kosmetyk ma dla mnie dość dużą wadę i jest nią gruby pędzelek. O ile są one wygodne i zdecydowanie bardziej wolę je od tych złożonych z kilku włosków na krzyż, to ten tutaj jest ogromny, szerszy od niektórych moich paznokci (szczególnie małego palca dłoni). Jeśli jednak, w przeciwieństwie do mnie, macie dużą płytkę paznokcia, to ta wada zamieni się w zaletę.

Emalia wytrzymuje na paznokciach około pięciu dni, później zaczyna się już ścierać. Sama sobie się trochę dziwię, że tak długo wytrzymałam z jednym kolorem na dłoniach. Powód tego jest jednak bardzo prosty. Paznokcie pomalowane tym lakierem wyglądają świetnie! Na mini-kolażu poniżej możecie zobaczyć jak prezentuje się na żywo. Zdjęcia były wykonane przy świetle naturalnym, bez lampy i nie były podawane obróbce. Zdecydowanie mój typ!

Używałyście lakierów z tej serii? Jak wam się podoba emalia z tej notki? Nosicie róż na paznokciach?

~ Natalia

Zobacz też: