Granat, czerń i połyskujący akcent

Dzisiaj pierwszy dzień jesieni! Wyjątkowo nie mogłam doczekać się nadejścia tej pory roku. Zwykle nigdy nie jest mi dość lata, ale to, które nas odwiedziło w tym roku kompletnie mnie wykończyło. Przede wszystkim jednak mam masę nowych swetrów, w których chciałabym już zacząć chodzić! Żeby uczcić nadejście jesieni przerzuciłam się już kompletnie na ciemne, stonowane kolory. Ostatnio też stawiam na zdobienia, które są proste i szybkie w wykonaniu - ostatnia rzecz, jaką chcę robić po powrocie z pracy do domu to wymyślać czasochłonne i skomplikowane wzory. Tutaj wystarczy tylko naklejka przyklejona w środkowej części paznokcia. Jest to też niezły sposób na urozmaicenie zwykłego lakieru lub odświeżenie podniszczonego manicure. To co, oglądamy?

Yay! Today's first day of autumn! I couldn't wait for it to come and that's truly an exception. Usually I can't get enought of summer, but the one we had this year totally exhausted me. Most importantly, I have a lot of new sweaters I'd like to finally wear! To celebrate the new season I switched to dark colors. Recently I'm just all about keeping my nail art simple and quick. The absolute last thing I want to do after I come home from work is doing some complicated and time-consuming nails. Here, a single sticker is enough. That's also a good way to pimp up the nails you've been wearing for some time.

Bazę tego manicure stanowi granatowy lakier z hurtowni Allepaznokcie, One Colour o numerze 32. Na każdy paznokieć nakleiłam naklejkę w kształcie litery V. Końcówki pokryłam czernią od Eveline z serii miniMAX (numer 192). Nasadę każdego paznokcia pomalowałam mocno błyszczącym lakierem Astor z serii Quick&SHINE o numerze 502 (Hot Chocolate Season). Na całość nałożyłam top coat od Ingrid. To wszystko! Bez niepotrzebnego czekania, szybko i prosto.

Manicure's base is dark blue nail polish from Allepaznokcie, One Colour number 32. After letting my nails dry completety, I placed a V shaped sticker in the middle of each nail. I painted the tips with Eveline's mini MAX (number 192). I covered the moons with Astor's sparkling nail polish Quick&SHINE number 502 (Hot Chocolate Season). I sealed it with Ingrid's top coat. That's it! No unnecessary waiting, very quick and simple.

Jak wam się podoba ten manicure? Na jakie kolory lakierów stawiacie jesienią?

How do you like it? Which colours of nail polishes you use the most during autumn?

~ Natalia

Zobacz też: