Lady Queen Beauty, płytki hehe i dwukolorowe stemplowanie

Stemplowanie jeszcze mnie do siebie nie przekonało tak całkowicie. Ciągle szukam jakiegoś uniwersalnego wzoru i połączenia kolorów, które mi się nie znudzi już w trakcie robienia manicure. Wzorki, które mi wychodzą nie są jeszcze idealne, ale sztukę stemplowania powoli zaczynam opanowywać. Czy jest dobrze możecie ocenić same. Zapraszam!

Zacznę od tego, że pod koniec czerwca otrzymałam propozycję współpracy od Perlie ze sklepu Lady Queen Beauty. W jego ofercie można znaleźć różne akcesoria do zdobienia paznokci takie jak stemple, blaszki i naklejki, ale także na przykład biżuterię. Gdybym miała go porównać do innego sklepu, byłby to Born Pretty Store. Miałam możliwość wybrania sobie kilku rzeczy, którymi byłabym zainteresowana. Postawiłam na dwie blaszki do stemplowania od hēhē - 026 i 019. Do tego ciekawy pierścionek w kolorze srebra. Całość dotarła do Polski po ok. 1.5 - 2 miesiącach, porządnie zapakowana. Płytki są dość standardowe, okrągłe, pasujące rozmiarem do innych zamawianych przeze mnie na aliexpress. Wydaje mi się jednak, że te są nieco głębsze niż te no-name'owe i odbijanie z ich wykorzystaniem jest dużo prostsze. O ile te mniejsze wzorki mogą sprawiać mały kłopot, to te z płytki 026 odbijają się bez zarzutu. Cena płytek w sklepie LQB jest jak dla mnie dość wysoka, bo jest to ok. 3$ za jedną sztukę.

Nie miałam niestety pomysłu na zdobienie, więc postawiłam na używane przeze mnie ciągle lakiery Sally Hansen Xtreme Wear i połączenie kolorów, które wykorzystałam już parę razy. Mamy tutaj jasnoróżową bazę w postaci emalii o numerze 115 i nazwie "Tickled Pink" oraz dwukolorowy stempel. Dwa lakiery - "Giant Peach" i "Big Teal" ładnie się ze sobą zlały tworząc gradient bez wyraźnie zaznaczonego przejścia. Przyznam, że to zdobienie nie jest do końca w moim guście - za dużo różu... Mimo to na pewno będę jeszcze eksperymentować z wielokolorowymi stemplami.

Jeśli jesteście zainteresowane ofertą sklepu Lady Queen Beauty, to możecie tam zrobić zakupy wykorzystując kod z poniższego obrazka, który upoważnia was do 15% rabatu. Wysyłka jest darmowa.

Stemplujecie paznokcie? Jak wam się podoba to zdobienie? Słyszałyście o sklepie Lady Queen Beauty? Jakie są wasze ulubione płytki do stemplowania?
~ Natalia

Zobacz też: