Halloweenowe czaszki i kostki

W tym roku cierpiałam na absolutny brak weny. Od początku tygodnia zastanawiałam się, co powinnam namalować na paznokciach w związku ze zbliżającym się Halloween. Niestety najlepszy pomysł wykorzystałam w zeszłym roku [KLIK] i nie miałam pojęcia, czym go przebić. Postawiłam więc na coś bardzo prostego, ale z ukrytą niespodzianką!

This year all my inspiration was gone. I was wondering all week what should I paint on my nails when Halloween comes and I didn't come up with anything spacial. I already used my best idea last year [CLICK] and I had no idea how to top it. So I just went with something very simple, but with a hidden surprise!

Niespodzianką jest to, że białe elementy manicure świecą w świetle UV. Nie jest to coś, co widać na co dzień, ale w ciemności wygląda to świetnie! Dzięki temu jest to manicure idealny na imprezę czy na wieczór w klubie. Jego bazę stanowi czarny lakier ze srebrnymi drobinkami, który pokazywałam wam niedawno - Sephora Glitter Moon [KLIK]. Na paznokciu palca serdecznego mam biały lakier od Wibo. Kostki oraz czarne elementy czaszki namalowałam farbami olejnymi. Niebieska poświata w świetle UV to zasługa top coatu od Wibo Express Growth Fluo Top. Całość pokryłam dodatkowo topem od Ingrid.

The surprise is the fact, that white elements of my manicure glow under black light. That's definitely not something you can see during the day, but it looks great in the dark! This is why this nail art is perfect for a party or clubbing. It's base is Sehora's Glitter Moon I already showed you [CLICK]. White nail polish is from Wibo. Bones and black elements of the skull are done with oil paints. All the glowing is Wibo's Express Growth Fluo Top's fault. I sealed it all with Ingrid's top coat (a regular one).

Co sądzicie o tym zdobieniu? Lubicie Halloween? Możecie się pochwalić swoim tegorocznym Halloweenowym manicure?

What do you think? Do you like Halloween? What was yours halloween manicure?

~ Natalia

Zobacz też: