Paznokcie godne księżniczki | Tutorial

Czasem weźmie mnie na słodkie, dziewczęce paznokcie. Wtedy nie ma przebacz - króluje u mnie róż oraz wszelkie jego odmiany. Dzięki Agwer miałam okazję odnaleźć lakier idealnie wpisujący się w ten motyw. Dzisiaj to właśnie on zdominował moje zdobienie. Całość jest bardzo urocza, ale i "strojna"... jeśli można to ująć w ten sposób. Przy takim manicure biżuteria jest raczej zbędna. A przynajmniej na żywo taka jest, kiedy wszystko błyszczy i lśni w słońcu.

Sometimes I feel like wearing a sweet, girly manicure. When it happens I'm all about pink and glitter. Thanks to Agwer I had a chance to find a polish that fits the theme perfectly. It actually dominated today's manicure. The whole thing turned out cute, but also quite adorned... if you can put it that way. With those nails you won't need any jewellery. I mean, when the sun shines on them and they get all sparkly. The photos don't count.

Do wykonania tego manicure użyłam lakieru, który dość często przewija się przez moje notki. Słodki róż od Sally Hansen Xtreme Wear, o nazwie Ticked Pink, posłużył mi za cukierkową bazę. Pokryłam go topem z tej samej firmy - sprawującym się na szóstkę Insta-Dri. Na suche paznokcie nakleiłam zamówione na aliexpress szablony w kształcie strzałek. Następnie część płytki od nasady do naklejki pomalowałam dwoma warstwami pięknej emalii Stardust od GOSH. Starałam się uchwycić efekt, jaki daje, ale złapałam tylko jego przebłyski. Niestety, wcale nie chce współpracować z aparatem. Pięknie mieni się na różowo, widać też w nim domieszkę turkusowego brokatu. Po oderwaniu szablonu na złączeniach lakierów przykleiłam paski cienkich, srebrnych tasiemek do zdobień. Całość pokryłam lakierem nabłyszczającym z Douglasa.

Tickled Pink from Sally Hansen's Xtreme Wear line was my base. I covered it with the same brand's top coat - A+ deserving Insta-Dri. When my nails were dry, I placed an arrow-shaped stencil on every one of them. Then, I covered the space from the root of the nail right to the stencil with two layers of beautiful Stardust from GOSH. I really tried to catch its beauty on the photos, but that was just pointless. Either my camera sucks or I'm really bad at photography. Or both. Stardust is really sparkly and shiny, it seems pink in one angle, but turquoise in another. After peeling the stencils off, I covered the edges with thin, silver nail art tape. I finished my manicure with Douglas' Never topless top coat.

To wszystko! Czasem jeden piękny lakier robi za całe zdobienie. Jak wam się podoba manicure z notki? Jaki lakier z waszej kolekcji określiłybyście mianem najpiękniejszego?

That's all! Sometimes one beautiful nail polish is all it takes. What do you think about my nails? Which polish from your collection deserves to be called "the most beautiful"?

~ Natalia

Zobacz też: