Idealny nude na co dzień - Golden Rose nr 66 | Delikatne, naturalne paznokcie

Ostatnio mam coraz mniej czasu nawet na głupie pomalowanie paznokci. Dużo rzadziej zmieniam maniure, a o zdobieniach moje dłonie nie słyszały już od dawna. Coraz częściej maluję paznokcie w weekend i noszę je przez cały tydzień. Co za tym idzie, sięgam teraz po zwyklaki, lakiery nude, jasnoróżowe lub beżowe, które nie będą gryźć się z żadnym outfitem. Po kilku miesiącach katowania nude od Wibo oraz Sally Hansen, znalazłam śliczną emalię, która towarzyszy mi teraz niezmiennie.

Recently I don't have enough time to even get my stupid nails done. I'm not really shuffling polishes anymore, and my hands actually forgot what nail art is. Right now I'm painting my nails on the weekend and I wear that nail polish for the whole week. This is why I'm more about nudes and light pinks than anything else - I just pick polishes that will go with literally every possible outfit. After a few months of using only Wibo's and Sally Hansen's nudes I found a pretty polish I'm currently going through like crazy.

Idealny nude na co dzień - Golden Rose nr 66 | Delikatne, naturalne paznokcie

Mowa o lakierze Golden Rose z serii Rich Color opatrzonym numerem 66. Trzeba przyznać, że niczego "Rich" w tym kolorze jednak nie ma. Jest to delikatny, pastelowy róż o słabym kryciu. Jest to chyba najbardziej transparentny lakier z tej serii. Nie posiadam co prawda zbyt wielu lakierów Golden Rose z serii Rich Color, ale te z mojej kolekcji sprawują się bardzo dobrze. Moje koleżanki oraz inne blogerki także je sobie chwalą. Temu z dzisiejszego posta nie mam niczego do zarzucenia - wysychanie przy cienkich warstwach jest w normie, ale zawsze tutaj można pomóc sobie top coatem. Lakier utrzymuje się na moich paznokciach cały tydzień bez poprawek. Nie smuży, nie gęstnieje, chociaż zużyłam już ok. 2/3 butelki.

Idealny nude na co dzień - Golden Rose nr 66 | Delikatne, naturalne paznokcie

Jak już wspomniałam, lakier nie oferuje pełnego krycia, a raczej taką mlecznoróżową poświatę. 2 lub 3 warstwy dają idealny efekt, gdzie paznokcie są wygładzone i mają delikatny kolor, ale jednocześnie wyglądają bardzo naturalnie i dziewczęco. Lakier bardzo dobrze nada się do francuskiego manicure, ale ładnie wygląda też solo. Na zdjęciu poniżej możecie zobaczyć jak prezentuje się na moich paznokciach - są to trzy cieniutkie warstwy i top coat. Jak dla mnie - idealny, neutralny manicure do biura.

Idealny nude na co dzień - Golden Rose nr 66 | Delikatne, naturalne paznokcie

Jak wam się podoba ten lakier? Jakie są wasze ulubione "neutralne" emalie? Lubicie lakiery Golden Rose?

~ Natalia

Zobacz też: