Golden Rose Rich Color - 4 lakiery, 4 kolory | Odcienie idealne na jesień | Numery 16, 27, 28, 102

Kiedy za oknem jest już częściej deszczowo niż słonecznie, porzucam moje ulubione jaskrawe lakiery i neony na rzecz nieco bardziej stonowanych barw. Tak samo jak mój letni makijaż różni się od jesiennego i zimowego, tak i na paznokciach goszczą u mnie zupełnie inne lakiery. Przede wszystkim stawiam na kolory niezbyt nasycone, a dokładniej takie, jakie pokażę wam w dzisiejszym poście.

Golden Rose Rich Color - 4 lakiery, 4 kolory | Odcienie idealne na jesień | Numery 16, 27, 28, 102 Golden Rose Rich Color - 4 lakiery, 4 kolory | Odcienie idealne na jesień | Numery 16, 27, 28, 102

Emalii Golden Rose z serii Rich Color nie muszę chyba nikomu przedstawiać. Są to moim zdaniem jedne z najlepszych lakierów, na jakie można wydać pieniądze. Wybór kolorów jest przeogromny i każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Emalie są dość gęste i w przypadku niektórych z nich wystarczy pokrycie paznokcia jedną warstwą. Dwie, cienkie, dają jednak dużo ładniejszy, głęboki kolor, bez prześwitów. Lakiery wysychają bardzo szybko, szczególnie w połączeniu z moim ulubionym Insta-Dri od Sally Hansen - niemal od razu po pomalowaniu można wykonywać wszystkie czynności, nie zważając na odgniecenia. Mają szeroki, gruby pędzelek, bardzo wygodny w użyciu. Trwałość będzie się różnić w zależności od rodzaju płytki paznokcia i innych czynników, ale u mnie wytrzymują około tygodnia. Cena jednej buteleczki to 6,90 zł.

4 lakiery Golden Rose Rich Color. Od góry: 102, 28, 16, 27. Swatche lakierów Golden Rose Rich Color. Od lewego, górnego rogu: 28, 102, 16, 27.

Kolory, które wybrałam, to dla mnie kwintesencja jesieni - deszczu, ale i słońca, opadających liści i porannej mgły. Takie własnie barwy pasują moim zdaniem do ciepłych szali, kurtek, płaszczy i botków, a ja czuję się w nich najlepiej. Pierwszy lakier to ciemna, ciepła czerwień - numer 28. Drugi, to chłodny, stalowy szary, który w odpowiednim świetle wygląda, jakby miał w sobie fioletowe tony - numer 102. Trzeci, to chabrowy wymieszany z granatem, taka jego stonowana wersja - numer 16. Ostatni to bardzo ciemna śliwka, numer 27, który na paznokciach wygląda niemal jak czerń, ale w bezpośrednim świetle pokazuje swój fioletowy pigment.

4 lakiery Golden Rose Rich Color. Od góry: 102, 28, 16, 27.

A Wy jakie kolory na paznokciach najczęściej nosicie jesienią? Jakie barwy lakierów uznałybyście za typowo jesienne?

~ Natalia

Zobacz też: