Golden Rose Velvet Matte Lipstick - matowe pomadki do ust | Numery 02, 12 i 20

W czasie wakacji wszystkie kolorowe szminki omijałam szerokim łukiem. O ile czasem, wieczorem zdarzyło mi się użyć jakiejś lekkiej pomadki lub tintu, to z matu na ustach zrezygnowałam całkowicie. Teraz, kiedy nadchodzi jesień, wyciągam z szuflady moje trzy ulubione matowe pomadki. Dzisiaj pokazuję Wam właśnie je - trzy szminki w pięknych, dość standardowych kolorach - numery 02, 12 i 20 od Golden Rose.

Golden Rose Velvet Matte Lipstick - matowe pomadki do ust | Numery 02, 12 i 20

Matowe pomadki w płynie zyskały taką popularność, że niemal wszystkie inne produkty do ust usunęły się w cień. Niestety, taki specyficzny efekt całkowitego matu, jaki dają te produkty, nie do końca każdemu pasuje. Ponieważ wydaje mi się, że jestem jedną z tych osób, pozostaję na razie wierna sprawdzonym szminkom i eksperymenty z nowymi formułami ciągle odkładam na później. Póki co najbardziej lubię tradycyjne pomadki, ale już nie te błyszczące, ze shimmerem czy brokatem, których jeszcze nie tak dawno było wszędzie pełno. Velvet Matte Lipstick od Golden Rose dają ładne wykończenie, chociaż nie powiedziałabym, że jest ono w stu procentach matowe. Nie zauważyłam, żeby jakoś znacząco wysuszały usta, nawet przy codziennym stosowaniu, ale przynajmniej dwa razy dziennie używam balsamu, co może mieć na to wpływ. Pomadki są bardzo miękkie i kremowe, dobrze się rozprowadzają, a kolor równo rozkłada się na wargach, nie smużąc. Schodzą z ust równomiernie i nie sprawiają problemu przy poprawkach. No i świetnie wyglądają!

Golden Rose Velvet Matte Lipstick - matowe pomadki do ust | Numery 02, 12 i 20. Swatche. Golden Rose Velvet Matte Lipstick - matowe pomadki do ust | Numery 02, 12 i 20. Swatche.

Kolory, które mam są nieco przybrudzone - takie odcienie zazwyczaj dobrze wyglądają na skórze o oliwkowych tonach. I tak - 02 to jasny, brudny róż, który najlepiej się prezentował, kiedy nie miałam ani grama opalenizny. Drugi, 12, to nieco intensywniejszy róż z niewielką domieszką pomarańczu. Ostatni, 20, to ciepła czerwień, zbliżona odcieniem do wina. Pomadki można kupić na stronie Golden Rose, w wielu internetowych drogeriach i stacjonarnie. Cena jednej to ok. 10zł. Jak dla mnie taka cena za tę jakość to bardzo dobry deal.

Golden Rose Velvet Matte Lipstick - matowe pomadki do ust | Numery 02, 12 i 20

Lubicie matowe pomadki? Sięgacie po produkty do ust w płynie, czy tradycyjne szminki? Używałyście Golden Rose Velvet Matte Lipstick? Który kolor najbardziej wam się podoba?

~ Natalia

Zobacz też: