Żele pod prysznic Palmolive Gourmet | Dwa zapachy - kokos i truskawka

Wydaje mi się, że znaczna większość ludzi w żelach pod prysznic lubi zapachy kwiatowe, lub orzeźwiające, owocowe. Nie liczę już tego, ile razy ktoś, słysząc, że uwielbiam zapach czekolady pod prysznicem, robił zdziwioną minę. No halo, albo się kocha czekoladę, albo nie! I bardzo proszę - ktoś, gdzieś, daleko (prawdopodobnie) śpiewając do słuchawki prysznicowej pomyślał sobie - "a gdyby zrobić serię kosmetyków pachnących słodkimi deserami"? Ja to bardzo dobrze rozumiem - co może być lepszego niż połączenie dwóch z najlepszych rzeczy pod słońcem: słodyczy i gorących pryszniców?

Żele pod prysznic Palmolive Gourmet | Dwa zapachy - kokos i truskawka

Żele Palmolive Gourmet pojawiły się w sklepach w zeszłym roku. Mocno reklamowane, bardzo zachwalane, miały mieć piękne zapachy (przygotowane z myślą o smakoszach - stąd ta nazwa), którymi można się cieszyć nie licząc kalorii! Chyba nie muszę mówić coś więcej. Wiem, że nie każdemu takie aromaty podobają się pod prysznicem, ale dla mnie nie ma nic lepszego. Wypróbowałam wszystkie dostępne wersje tego żelu i te z dzisiejszego posta są moimi ulubionymi, chociaż wersja miętowa (miętowy deser Aero) i czekoladowa, o której już kiedyś pisałam (mus czekoladowy) też są świetne. Najmniej odpowiadał mi żel o zapachu wanilli, który pachnie jak każdy inny waniliowy kosmetyk. Wersja kokosowa przypomina mi mleko kokosowe albo domowe Bounty. Żel truskawkowy pachnie cukierkami pudrowymi, ale mojemu chłopakowi przywodzi na myśl landrynki Alpenliebe.

Żele pod prysznic Palmolive Gourmet | Dwa zapachy - kokos i truskawka Żele pod prysznic Palmolive Gourmet | Dwa zapachy - kokos i truskawka

Pomijając kwestie zapachowe, żele świetnie się sprawdzają. Są gęste, ciągnące i bardzo kremowe. Tworzą masę puszystej, zbitej piany. Dzięki temu są bardzo wydajne i wystarczają na długo. Co ważne - nie wysuszają skóry jak niektóre produkty tego typu. Żele są dostępne w sześciu wersjach zapachowych - czekolada, wanilia, brzoskwinia, mięta, truskawka i kokos. Na próbę możemy wybrać wersję małą - 250ml, która kosztuje ok. 6-7zł, albo od razu sięgnąć po wersję 500ml, za którą zapłacimy ok. 12zł. Większe butelki często można spotkać na promocji w Rossmannie czy Hebe za ok. 9zł. Polecam, 10/10. Aż chce się brać prysznic 10 razy dziennie.

Znacie żele Palmolive Gourmet? Lubicie słodkie zapachy kosmetyków do kąpieli? Jaki jest wasz ulubiony żel pod prysznic?

~ Natalia

Zobacz też: