Wielkanocny manicure - uśmiechnięte zające | Tutorial krok po kroku

Hurra! Nadeszła wiosna! To oznacza jedno - zbliżającą się Wielkanoc, a co za tym idzie, czekoladowe jajka oraz paznokcie w zające i kurczaki! Dzisiaj przedstawiam wam jedno z dwóch manicure, które przygotowałam specjalnie na tę okazję.

Bazę tego zdobienia stanowią dwa lakiery - piękna mięta Barry M Gelly Hi - Shine w kolorze Sugar Apple i biel od Eveline z serii miniMAX. Na miętowych paznokciach namalowałam króliki, używając wspomnianego wcześniej białego lakieru i różu Sally Hansen Xtreme Wear w odcieniu Giant Peach oraz sondy do zdobień. Z kolei na białych paznokciach zrobiłam miętowe i różowe kropki, żeby moje paznokcie chociaż minimalnie przypominały wielkanocne pisanki. Królicze oczy, nosy i uśmiechy namalowałam czarną farbką akrylową i pędzelkiem. Dużą zaletą farbek jest to, że kiedy wyschną, można je zdrapać, nie uszkadzając manicure. Dlatego właśnie tak świetnie sprawdzają się przy zdobieniach, gdzie mamy dużo dziubania - detale można naprawdę dopracować. Efekt końcowy jest bardzo wiosenny, uroczy i w moim stylu.

Wielkanocny manicure - uśmiechnięte zające | Tutorial krok po kroku Wielkanocny manicure - uśmiechnięte zające | Tutorial krok po kroku Wielkanocny manicure - uśmiechnięte zające | Tutorial krok po kroku

Podobają wam się moje zające? Planujecie jakieś wyjątkowe manicure na zbliżające się święta?

~ Natalia

Zobacz też: