Paletka rozświetlaczy do twarzy Wibo Star Shine | Swatche

Kompletnie nie śledzę kosmetycznych nowości i zapowiedzi. Z tego względu rzadko zdarza mi się czekać na premierę jakiegoś produktu. Może to i dobrze? Może w jakiś sposób jest to błogosławieństwo dla mojego portfela? Paletka z dzisiejszego posta jest jednak wyjątkiem. Wpadła mi w oko całkowicie przypadkowo i z niecierpliwością oczekiwałam na jej pojawienie się w Rossmannie. Dzisiaj już jest częścią mojej kosmetyczki i mogę wam ją pokazać z bliska i opowiedzieć o niej co nieco.

Paletka rozświetlaczy do twarzy Wibo Star Shine

Produkt składa się z sześciu różnych rozświetlaczy o różnych kolorach. Całość dostajemy w opakowaniu wykonanym z holograficznego papieru. Sama paletka jest dość porządnie wykonana, sztywna, zamykana na ukryty magnes. Nie znajdziemy w niej lusterka, co dla mnie raczej nie jest minusem. Opakowanie zawiera 12g produktu (2g na panewkę) i kosztuje 32,99zł w cenie regularnej. Paletkę można kupić online lub stacjonarnie w Rossmannie.

Paletka rozświetlaczy do twarzy Wibo Star Shine Paletka rozświetlaczy do twarzy Wibo Star Shine

Kolory rozświetlaczy są raczej chłodne, więc mogą nie pasować osobom o bardzo ciepłej lub mocno opalonej skórze. Myślę jednak, że przy odpowiednim dopasowaniu pozostałego makijażu - oka, ust - będą prezentować się ciekawie. Rozświetlacze mają dość suchą konsystencję, w szczególności tyczy się to pierwszego odcienia, Star Dust. Każdy z nich zawiera niewielką ilość brokatu. Produkt jest dobrze napigmentowany, do rozświetlenia kości policzkowych wystarczy jedno muśnięcie pędzla. Efekt jaki dają raczej nie należy do delikatnych. Jeśli więc jesteście zwolenniczkami naturalnego looku, to prawdopodobnie lepiej byłoby sięgnąć po któryś z rozświetlaczy Lovely. Jeśli natomiast lubicie eksperymentować i bawić się makijażem - śmiało! Świetnie sprawdza się używany do podkreślania łuku brwiowego lub wewnętrznego kącika oka. Kosmetyk można nakładać pojedynczo, wybierając jeden z sześciu odcieni. Można również używać go tak, aby dawał efekt jak modny ostatnio tęczowy rozświetlacz - łączyć je i blendować, żeby stworzyć kolorowy glow. Zatem jakie kolory znajdziemy w palecie?

  • Star Dust - jasnożółta baza, opalizujący na niebiesko. Nieco odstaje od reszty jakością, wydaje się nieco kredowy.
  • Magic Heaven - baza w kolorze khaki, opalizuje na srebrno.
  • Glam & Bright - liliowa baza, opalizujący na niebieskofioletowo. Bardzo podobny do Star Dust.
  • Diamond Shine - beżowa baza, opalizuje na różowo.
  • Royal Crown - baza w kolorze jasnozielonym, opalizuje na zielono.
  • Precious - jasnoszara baza, opalizuje na srebrno. Niemal identyczny z Magic Heaven, jedynie delikatnie jaśniejszy i mniej wpadający w zieleń, ze względu na różnicę w kolorach baz.
Paletka rozświetlaczy do twarzy Wibo Star Shine. Swatche.

Moim zdaniem paleta jest warta zakupu. Udało mi się ją dostać na promocji -49% w Rossmannie, ale zapłaciłabym za nią również cenę regularną. Jedyne moje zastrzeżenie to dwie pary bardzo zbliżonych do siebie kolorów. Różnice między nimi mogły być mniej subtelne. Mimo to polecam, bo paletka jest świetna. Taki produkt drogeryjny, dostępny od ręki, nietuzinkowy i dobrej jakości to coś, czego chciałabym więcej!

Macie tę paletkę w swojej kosmetycznej kolekcji? Jaki jest wasz ulubiony rozświetlacz?

~ Natalia

Zobacz też: