Delikatne paznokcie na co dzień | Baby boomer, marmurek i holo

Odkąd pierwszy raz zrobiłam na swoich paznokciach marmurkowe zdobienie i pokazałam je na blogu, nie mogę się z niego wyleczyć. Strasznie podoba mi się ten wzór, jest po prostu piękny i świetnie się prezentuje. Malowanie go na wszystkich paznokciach zabiera jednak trochę czasu, więc stawiam raczej na mały akcent w jego postaci. Znalazłam w końcu idealnie połączenie lakierów i wzorów, które stanowi ładną otoczkę dla marmurka i sprawia, że chce się go nosić na okrągło.

Na palcu serdecznym i kciuku namalowałam marmurek, tak jak pokazywałam wam ostatnio w notce [KLIK!]. Użyłam do tego dwóch lakierów Eveline miniMAX - białego 253 oraz czarnego 192. Na wskazującym i środkowym zrobiłam delikatne, jasnoróżowo - białe ombre, czyli tzw. baby boomer. Do jego wykonania użyłam lakieru China Glaze Pink Of Me o numerze 81477, wcześniej wspomnianej bieli oraz lateksowej gąbeczki. Na małym palcu mam szary lakier Golden Rose w odcieniu 102 oraz dwie warstwy holograficznego top coatu Colour Alike B. a star. Jest to jego stara wersja, która daje dość delikatny, tak naprawdę mało holograficzny efekt.

Całość całkiem nieźle się ze sobą zgrała. Manicure pasuje do większości codziennych stylizacji i nie gryzie się ubraniami w intensywnych kolorach. Mój typ!

Próbowałyście już namalować marmurki na swoich paznokciach? Jak wam się podoba mój manicure?

~ Natalia

Zobacz też: