Festiwalowe paznokcie z Golden Rose | Negative space, broken glass, srebrne tasiemki

Ostatnio stawiam na lakiery w kolorze nude, różowe, albo w ogóle nie maluję paznokci. Nie trzeba mnie jednak długo przekonywać do tego, żeby użyć wszystkich najfajniejszych rzeczy do manicure naraz - wystarczy mała wzmianka o konkursie, a ja od razu wyciągam cały mój arsenał i siadam do kolorowania. Szczególnie, jeśli temat jest ciekawy, a do głowy przychodzą dziesiątki pomysłów! Tak powstały dzisiejesze paznokcie festiwalowe.

Ten manicure to zdecydowanie nie jest propozycja na Woodstock. Stawiałabym raczej na Coachellę, Open'era lub jakieś plażowe imprezy. Mamy tu bowiem wszystko, co przy takich okazjach dobrze wygląda i wpasuje się w ten fashionistowy klimat. Srebrne tasiemki, negative space i błyszczący top coat - wszystko to będzie świetnie wyglądać w kolorowych światłach sceny. Manicure pasuje nawet do baniek mydlanych, które przewijają się nie tylko przez festiwale, ale i dzisiaj przez moje zdjęcia.

Do wykonania tego manicure użyłam czterech lakierów Golden Rose. Trzy z emalii pochodzą z serii Rich Color. Dwa z nich opisywałam już w poście, w którym mówiłam o odcieniach idealnych na jesień [KLIK] i są to numery 102 - chłodny, stalowy szary i chabrowy wymieszany z granatem - numer 16. Ten śliczny błękit to kolor o numerze 68. Na granatowy lakier nałożyłam jedną warstwę cudownego topu Jolly Jewels - numer 101. Na koniec ozdobiłam paznokcie srebrnymi tasiemkami do manicure, które zamówiłam kiedyś na allegro.

Jeździcie na festiwale? Jakie paznokcie waszym zdaniem najbardziej pasują do takich wydarzeń?

~ Natalia

Zobacz też: