Żele pod prysznic Isana - Around The World, Fernes | Tahiti, Kuba

Żeli Isana chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Firma co jakiś czas zaskakuje nas nowymi, limitowanymi zapachami. Czasami są to warianty, które niczym się nie wyróżniają, ale okazjonalnie trafiają nam się absolutne perełki. Myślę, że żele z dzisiejszego posta można śmiało zaliczyć do tego grona. Na sklepowych półkach zagościły bowiem dwa cudowne warianty z wakacyjnej serii Around The World - Tahiti oraz Kuba.

Zapachy żeli od razu przywołują na myśl egzotyczne wakacje. Grafika na opakowaniach kosmetyków idealnie pokazuje, czego możemy się spodziewać - woni ciepłych krajów, podróży i oceanu. Do wyboru mamy dwie opcje - Tahiti oraz Kubę. Pierwsza to połączenie kokosa i liczi, pachnące bardzo słodko, wręcz cukierkowo, ale nadal lekko i nie przytłaczająco. Pierwsze skrzypce gra tutaj liczi, a słabiej wyczuwalny kokos jest dla niego idealnie dopasowanym tłem. Druga to rześka i orzeźwiająca mieszanka pitaji i limonki, bardzo energetyzująca, świetna na poranną pobudkę. Tutaj z kolei dominuje limonka, dzięki czemu żel jest mocno cytrusowy i uniwersalny - moim zdaniem sprawdzi się zarówno u kobiet jak i u mężczyzn.

Żele nie odbiegają jakością od innych produktów tej firmy dostępnych w ofercie regularnej. Oba należą raczej do tych rzadszych, przez co mogą być nieco mniej wydajne niż te kremowe wersje. Wytwarzanie piany jest w normie, powiedziałabym, że dość standardowe. Żele nie przesuszają skory, dobrze ja oczyszczają i pozostawiają ją pięknie pachnącą. Niestety, zapach nie utrzymuje się na skórze zbyt długo, chociaż jest dość intensywny i podczas kąpieli roznosi się po całej łazience. Zaletą tych produktów jest też ich cena - opakowanie o pojemności 300ml kosztuje 3,99 zł.

Żele są ciekawą opcją, idealną na wakacje lub początek jesieni, kiedy chcemy sobie jeszcze trochę przedłużyć lato. Dlatego właśnie polecam czasem rozglądać się w Rossmannie za żelami Isana z limitowanych edycji. Często można znaleźć coś ciekawego, dobrej jakości i w niskiej cenie.

Lubicie żele pod prysznic Isana? Używałyście wariantów z dzisiejszego posta? Który bardziej przypadł wam go gustu - Kuba czy Tahiti?

~ Natalia

Zobacz też: