Paznokcie nude z czarnym akcentem | Manicure na co dzień | #Manidot

Jakie paznokcie są idealne na co dzień? Dla mnie to takie, które współpracują z zawartością mojej szafy. Które pozwolą mi na założenie czegokolwiek bez obawy, że kolory x i y będą się ze sobą gryźć i wyglądać okropnie. Nie mogą przyciągać zbytniej uwagi, muszą być proste i stonowane. Takie paznokcie właśnie ostatnio "odkryłam" i noszę do oporu.

Tak zwane manekinowe dłonie zawsze bardzo mi się podobały. Problem w tym, że lakiery nude są na dłuższą metę zwyczajnie... nudne. Wystarczy jednak dodać do nich mały, prosty akcent i zmieniają się kompletnie. Ten manicure stał się moim "go-to" na te okazje, kiedy nie mam czasu, nie wiem co wybrać albo kiedy nie chce mi się zastanawiać nad tym, co nałożyć na paznokcie.

Paznokcie nude z czarnym akcentem | Manicure na co dzień

Do wykonania tego manicure użyłam w zasadzie tylko dwóch lakierów. Moją bazą jest beżowy lakier Igrid z serii Estetic, numer 521. Na niego, przy użyciu sondy do zdobień, naniosłam kropki czarnego lakieru Eveline miniMAX o numerze 192. Całość pokryłam top coatem Sally Hansen Insta-Dri. Takie zdobienie pasuje w zasadzie do wszystkiego i wygląda też nienajgorzej.

Paznokcie nude z czarnym akcentem | Manicure na co dzień

Jakie paznokcie nosicie na co dzień? Dobieracie lakiery do swoich outfitów?

~ Natalia

Zobacz też: