Czerwony manicure - brokat i jarzębina | Jesienne zdobienie paznokci

Co kojarzy wam się z jesienią? Z kolorowymi liśćmi, kasztanami i żołędziami, czy deszczem i zimnem? Dla mnie to zdecydowanie jarzębina, z której, kiedy byłam mała, robiłam naszyjniki i bransoletki. W tym roku, zamiast na szyję, spróbowałam założyć ją na paznokcie. Tak powstało to proste zdobienie.

Przy takiej paskudnej pogodzie pocieszam się herbatą, ciepłymi swetrami i takimi zdobieniami. Niestety, przez to, że pracuję od 9 do 17, nie mam kiedy zrobić porządnych zdjęć. Zadowalam się zatem dwoma ujęciami, które wyszły dziwnie ok, pomimo tego, że robiłam je w pośpiechu, w trzyminutowym okienku przed wyjściem z pracy, bo akurat na chwilę zaświeciło słońce. Ot, problemy pierwszego świata. Na szczęście za niedługo powinna do mnie dotrzeć lampa, którą będę się mogła wspomagać przy fotografowaniu.

Za bazę tego zdobienia posłużyła mi przepiękna czerwień Douglas Absolute Nails o nazwie Anna. Na niego, na paznokieć małego palca dłoni, naniosłam gąbeczką brokatowy lakier P2 Lost in Glitter o numerze 010. Na białym lakierze Eveline miniMAX nr 192 namalowałam gałązki przy użyciu czarnej emalii z tej samej linii (nr 253). Czerwone kropki zrobiłam sondą i wspomnianym już czerwonym lakierem. Całość pokryłam top coatem Insta-Dri od Sally Hansen.

Jak wam się podoba to zdobienie? Jakie paznokcie nosicie jesienią? Co wam się najbardziej kojarzy z tą porą roku?

~ Natalia

Zobacz też: