Pianki do mycia rąk Cien | Mydła do rąk z Lidla | Mango, wanilia, morela i lilia wodna

O kosmetykach marek dużych marketów rzadko pisze się na blogach. Wyjątkiem może być Biedronka, której kosmetyki nie raz zaskoczyły swoją jakością i ceną. Całkiem niedawno w Lidlu pojawiły się mydła, którym warto poświęcić chwilę uwagi.

Pianki do mycia rąk Cien - Soczyste Mango, Kusząca Wanilia, Złocista Morela i Lilia Wodna

Mydło do rąk chyba każdy z nas ma w łazience. W zasadzie nie wymaga się od niego zbyt wiele - ma dobrze oczyszczać dłonie, ładnie pachnieć i mieć rozsądną cenę. W drogeriach do wyboru mamy wiele wersji zapachowych, ale i formuł mydeł. Moją ulubioną są pianki do mycia rąk, ale niestety, są one dość drogie (np. Palmolive, które kosztują ok. 11 zł za 250 ml).

Lidl wprowadził do swojej oferty trzy wersje zapachowe pianek - Soczyste Mango, Kusząca Wanilia, Złocista Morela i Lilia Wodna. Mają one standardowe opakowania, typowe dla mydeł w płynie. Za 3,99 zł dostajemy 300 ml produktu. Jeśli zastanawiacie się jak on działa - mydło samo w sobie jest bardzo rzadkim, półprzezroczystym płynem, który dopiero po przejściu przez dozownik zamienia się w pianę.

Do umycia dłoni wystarczy jedna pompka kosmetyku, dzięki czemu jest on bardzo wydajny. Każda z wersji zapachowych mi się podoba i wydaje mi się, że wśród nich każdy znajdzie coś dla siebie. Gdybym miała jednak wybrać jeden, ulubiony, to byłoby to mango - orzeźwiające, słodkie i przywołujące na myśl wakacje. Ten zapach też najszybciej znika z półek w "moim" Lidlu. Morela i lilia wodna to taka typowa woń mydła, natomiast wanilia jest nieco sztuczna, choć nadal piękna. Zapachy są intensywne i utrzymują się na dłoniach, ale niestety przez krótki czas. Mydełka nie wysuszają dłoni, jednocześnie dobrze oczyszczając skórę.

Pianki do mycia rąk Cien - skład

Osobliwość tych mydełek, ich zapachy i cena sprawiają, że chyba nie kupię już innego produktu do mycia dłoni. Mam nadzieję, że zostaną w Lidlu na stałe!

Używałyście pianek do mycia rąk Cien? Który zapach najbardziej wam się spodobał? Testujecie kosmetyki supermarketowych marek?

~ Natalia

Zobacz też: